środa, 7 października 2015

Zajęcia pozalekcyjne...

Co wybrać na zajęcia pozalekcyjne? ile godzin?? i czy w ogóle warto się fatygować?
dużo pytań ...
Emilka miała do wyboru kilka zajęć ale wybrała balet...
 Emilka jest w grupie "4 latków" za rok zerówka... mogłaby posiedzieć w domu jeszcze... w spokoju, ciszy, z mamusią... ale ja jestem zdania, że dziecko powinno być wśród rówieśników, powinno poznawać świat jak najwcześniej i choćby mama, tata, babcia,dziadek na głowie stawiali nie zastąpią grupy rówieśniczej, nie nauczą zachowań a trzymając w domu dziecko 5-6 lat to robienie dziecku krzywdy... oczywiście nie każdy musi się z tym zdaniem zgadzać :)
super zajęcia dla maluchów Pani jest po prostu rewelacyjna po przez zabawę dziewczynki mają gimnastykę ... uczą się i bawią :)


oby tak dalej!


pozdrawiam

24 komentarze:

 1. Takie zajęcia dodatkowe dla dzieci są dobrą sprawą,pod warunkiem,że dziecko może samo wybrać to co lubi a nie rodzice narzucają swoje wybory :)
  Uściski dla małej baletnicy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to dziewczynki różnią się od chłopców - u was balet, u nas robotyka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale się zapowiada:) Życzę wielu sukcesów dla młodej baletnicy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. absolutnie jestem za. grupa rówieśnicza jest bardzo ważna dla rozwoju osobowości dziecka. przedszkole pomoże jej się też przygotować do szkoły.
  a balet.... szkoda, że chłopcy nie mogą tańczyć w tiulach.... hihihi

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna sprawa,popieram w 100 %

  OdpowiedzUsuń
 6. Balet to wspaniała sprawa Tańczyłam ponad 10 lat Zyskana postawa i elegancja w ruchach nie znika nawet te ...dzieścia lat po
  Póki jest radość tańczcie

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow fajnie.szkoda ze u nas nie ma takich zajec po przedszkolu bo cora tak lubi tanczyć- chodzi na czubkach palców.ale zgadzam sie moja corcia ma prawie 3 i pół roku już też chodzi do przedszkola 4 tydzien jest taka zadowolona uśmiechnieta miedzy rówieśnikami jest calkiem inna:)myśle że podjeliśmy dobrą decyzje :) ppzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się w 100% :))) baletnica cuudowna , buziaki dla Was ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. No i rośnie primabalerina:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. No i rośnie primabalerina:)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Popieram i balet i przedszkole! Balet wpłynie pięknie na jej sylwetkę, a przedszkole nauczy realcji z rówieśnikami... Moja Zuzu chodziła do przedszkola od 3 lat i nie miałam chwili zawahania w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudna baletnica rośnie! :))
  Co do zajęć to zgadzam się w 100%, a tak z doświadczenia wiem, że zajęcia ruchowe w tym okresie są chyba najważniejsze. Mogę się mylić, ale rozmawiałam z kilkoma mądrymi nauczycielami i są podobnego zdania, angielski, matematykę można nadgonić, a jak dziecko od małego nie polubi ruchu/sportu/gimnastyki to potem trudno jest zaszczepić zdrowy sposób życia.
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 13. Balet to świetna sprawa, kształtuje ciało, nadaje gracji, no coś wspaniałego. I cudna zabawa dla córuni, fajnie, że dzieciaczki mają taką fajną panią. Lekcje będą dla Emilki prawdziwą przyjemnością i wspaniałą zabawą :))
  Pozdrawiam cieplutko, Agness :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że będzie miała tylko same z tego korzyści! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Też uważam, że dziecko powinno rozwijać się wśród rówieśników. To ważne:-)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 16. Nabierze gracji i będzie się rozwijać ruchowo, świetna sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 17. A u nas karate :) Balet to piekne spedzanie czasu :) Baletnica sliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Balet dla dziewczynki to cudowna sprawa!
  Emilka wygląda jak księżniczka. Pozdrówki!

  OdpowiedzUsuń
 19. o ho ,ho ...dopiero się urodziła a tu już baletnica :)))))) Martuś wszystko zależy od dziecka ....jeśli tylko nie ma problemu i dziecko chcę to pewnie ,że trzymanie go w domu jest krzywdą :)))))) ale pamiętaj, że ile dzieciów tyle indywidualności :)))))

  OdpowiedzUsuń
 20. u nas Maja w wakacje chodzila na zajecia wszelakie jak uskrzydlona, od wrzesnia zrezygnowalismy, bo tesknila za bardzo za domem, za nami
  Wszystko zalezy od dziecka
  Piekna baletnica <3

  OdpowiedzUsuń