środa, 9 maja 2012

zabawa blogowa

Do zabawy zaprosiłam mnie Raczek z blogu http://bycieszycsiezyciem.blogspot.com/ zabawa w wakacyjne wspominki ...
a więc z natury jestem obieżyświatem i lubię się "włóczyć", najbardziej kocham góry, te polskie szczególnie:-) w każde wakacje do mnie przylatywały dzieciaki siostry Aleksander i Natalka i z nimi zwiedzałam Polskę - kilka wypadów na jedne wakacje  :)) to były czasy :)))
Od dwóch lat siedzę w domu, nigdzie nie byłam, nic nowego nie zobaczyłam... najpierw "leżąca" ciąża, potem wrzeszcząca w samochodzie Emilka :-))), no ale jak to mówią coś za coś :))) teraz Emi już troszkę bardziej jest mobilna więc jestem pełna nadziei że w te wakacje gdzieś wyjedziemy :)))
ale się rozpisałam :P
a w wspomnieniach chciałam pokazać Wam Wiedeń, miasto które znam dość dobrze, kiedyś bywałam w nim  kilka razy w roku... ostatnio w 2010r. - wieki temu :)))) mam nadzieję że Emi tak się "rozjeździ" że i tam dotrzemy :)

pozdrawiam ciepło u mnie dziś słońce widać... wreszcie :)))


MY zooPałac Schonbrunn


 panorama Wiednia - KahlenbergPrater - park rozrywki - super zabawa do samego rana :P zabawa jest dobrowolna i zapraszam do niej  :))))


witam Nowych członków :)
miłego dnia

5 komentarzy:

 1. hejka:)piekne wspomnienia ,piekne wakacje,slicznie wygladasz:))))dziekuje za zaproszenie mnie do zabawy:)cmokasy wysylam:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zaproszenie do zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie byłam we Wiedniu, z przyjemnością pooglądałam zdjęcia.
  Muszę poszperać w zdjęciach z naszych wakacji,dziękuję za zaproszenie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wspomnienia, ja niestety nie byłam nigdy w Wiedniu :(
  Dziękuję Ci kochana za zaproszenie chociaż nie wiem czy mi się uda zamieścić jakieś wspominki, bo są zgrane na dysk, który gdzieś się zapodział. Mam nadzieję, że uda mi się go znaleźć, bo zdjęcia są dla mnie bardzo cenna pamiątką.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wakacyjne wspomnienia:) Dziękuję za udział w zabawie:)))) A zobaczysz Emi tak polubi wojaże że w domu nie usiedzicie:)

  OdpowiedzUsuń