niedziela, 10 kwietnia 2011

życie jest piękne
18 lutego 2011 roku na świat przyszła moja kochana córeczka Emilka :):):) świat stał się się piękniejszy...

3 komentarze:

 1. pewnie ze swiat jest piekniejszy jak sie ma taka kruszynke:)
  siem wzruszylam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne maleństwo!

  Przejrzałam Twojego bloga i chciałam napisać parę słów ;)

  Po pierwsze bardzo mi się podobają Twoje poczynania w decupage i transferowaniu :) są utrzymane w ładnym stylu i są staranne :) Przede wszystkim podobają mi się wszystkie deseczki, osłonki na doniczki "cup of flowers", no i wszystkie meble...

  Po drugie, zazdraszczam :P Pomysłów na urządzenie domu, jest piękny i z tego co widzę, coraz piękniejszy! Świetna stylistyka, genialnie dobrane dodatki, do korytarza i sypialni wciąż wzdycham, a kuchnia... całe życie bym tam przesiedziała :) Bardzo mi się podobają dodatki przerobione ze staroci czy wyciągnięte z wiejskiego gospodarstwa, którym nadałaś nowy charakter i przeznaczenie :)

  Super są też mebelki, tablice i inne pomysłowe rzeczy do pokoju Emilki! Świetnie, że komuś się chce inwestować nie tylko pieniądze, ale też pasję i zaangażowanie w to, żeby dziecko miało ciekawe zabawki, a nie tylko kupne gotowce.. Takie rzeczy mają swój klimat i dziecko będzie miało piękne wspomnienia :)

  Na zakończenie chciałam powiedzieć, że Cię podziwiam :) Przy malutkim dziecku masz siłę i czas na remonty, ciągłe zmiany, ale też na twórcze zabawy :) Świetnie tytuł bloga pasuje do wizerunku, jaki można odebrać czytając wpisy :) "Życie jest piękne"! - jesteś chyba najlepszym dowodem na potwierdzenie tego zdania! I myślę, że jesteś spełniona w tym, kim jesteś i co robisz :)

  Pozdrawiam Cię gorąco, dołączam do obserwatorów i na pewno będę z ciekawością tu jeszcze zaglądać ;)

  Kasia.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuje za takie słowa :)))

   pozdrawiam ciepło

   Usuń